http---origincache-prn.fbcdn.net-10251446_1432093673713932_718096585_n

Harley-Davidson andis avapaugu 20 000 kilomeetri pikkusele motomatkale

FacebookEmailGoogle+Twitter

Harley-Davidson andis käesoleval nädalal avapaugu ettevõtte ajaloo pikimale motomatkale, mis hõlmab Euroopa, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika põnevaimaid marsruute.

Harley-Davidsoni motomatk „Discover More“ viib Harley-Davidson Street Glide mootorratta Euroopa, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika matkateedele, mis katavad üle 20000 kilomeetri enam kui 30 riigis.

Läbi kahe mandri kulgevat teekonda alustati 5. mail Lähis-Idast. Kavas on ette võtta parimad matkamarsruudid, tutvuda põnevate kultuuride ning kaunite vaadetega. Harley-Davidsoni teatel on tegemist olulisima ettevõtte poolt korraldatud motomatkaga. Sõidust võtab osa üle 50 spetsiaalselt väljavalitud mootorratturi Euroopast, Lähis-Idast ja Põhja-Aafrikast ning nende hulka kuuluvad paljud sotsiaalmeedia fännid, kuulsused, ajakirjanikud ja tuntud motomatkajad. Pärast projekti RUSHMORE käivitamist 2013. aasta augustis, mille eesmärgiks oli klientide osalusel maksimaalselt täiustada oma pikamaasõidutsikleid, tõestab motomatk „Discover More“ ettevõtte teatel seda, kui mugav ning hästi juhitav on Harley-Davidsoni mootorratas.

Motomatka dokumenteerimiseks lõi Harley-Davidson käed loomingulise kollektiiviga KngLAD ja itdrewitself, kelle ülesanne on jäädvustada kõik teekonnal kogetud ehedad emotsioonid, seiklused ja avastused. Kolmeliikmeline produktsioonitiim filmib matka iga hetke, jäädvustades mootorratturite lood ning luues haaravat sisu, mis näitab Harley-Davidsoni mootorrattaga matkamise põnevust. Fännid üle maailma saavad lugeda reaalajas uudiseid matka kohta ning vaadata fotosid ja videoid suhtlusvõrgustikes ja motomatka „Discover More“ veebisaidil www.h-d.com/discovermore.

Motomatka „Discover More“ finaal saabub 6. septembril, kui Street Glide jõuab Austrias toimuvale mootorratturite kokkutulekule European Bike Week. Tegemist on Euroopa suurima, kõigile osalejatele avatud ja tasuta mootorrattafestivaliga. Matkal „Discover More“ osalejad tähistavad seal reisi kulminatsiooni koos tuhandete mootorrattafännidega. Mootorratast, millega liituvad teel sajad teised kirglikud motomatkajad, näidatakse hiljem fännidele mitmes Euroopa kohas toimuvatel näitustel 2014. aasta lõpukuudel.

Harley-Davidson Motor Company toodab raskekaalu custom-, cruiser- ja touring-mootorrattaid ning pakub kõigi Harley-Davidsoni mootorrataste varuosi ja lisavarustust; sõiduvarustust, -rõivaid ja segakaupu.

Lisateavet leiate Harley-Davidsoni veebilehelt www.harley-davidson.com.

FacebookEmailGoogle+Twitter

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


1 + = 4

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>